Hledáme nové makléře do našeho týmu

Zavedená kanceláře pro regiony město Brno, kraj Vysočina a Jižní Morava přijme do svého týmu nové kolegy na pozici Realitní makléř

Nabízíme

  • mobilní telefon, při plnění provizních plánů společnosti
  • nadstandardní prémie a odměny
  • dynamický, pozitivně naladěný tým spolupracovníků
  • motivující finanční podmínky závislé na výsledcích
  • podpora ze strany asistentky
  • možnost dalšího profesního růstu
  • zaškolení do realitní praxe a další pravidelná školení ZDARMA
  • časová nezávislost , možnost částečné práce z domova
  • novým makléřům na rozjezd přiděleny nemovitosti

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • samostatnost, spolehlivost a kreativitu
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • připravenost učit se novým věcem
  • touhu dosáhnout úspěchu a významného postavení
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat na ŽL
  • příjemné vystupování a schopnost vést obchodní případ
  • časovou flexibilitu
  • znalost cizích jayzků výhodou

Náplň práce

  • zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí
  • asistence během realizace obchodního případu
  • vedení obchodních jednání
  • telefonický kontakt s klienty a majiteli nemovitostí
  • realizace prohlídek nemovitostí
  • nábor nemovitostí

Pro bližší informace pište na adresu info@realityd1.cz anebo volejte na tel. 775 214 919